RMP Polska Instytut Durkalskiego sp. z o.o.

Doradca

DANE TELEADRESOWE


Adres

ul. Alfreda Nobla 9/7, 03-930 Warszawa

GPS

52.232939296259, 21.059130754885


GODZINY PRACY

Poniedziałek

8:00 – 16:00

Wtorek

8:00 – 16:00

Środa

8:00 – 16:00

Czwartek

8:00 – 16:00

Piątek

8:00 – 16:00

Sobota

Zamknięte

Niedziela

Zamknięte

POLECAMY TWOJEJ UWADZE


Szkolenia Express

Starannie wybrane szkolenia

Więcej informacji

HRtab

Społeczność HR online

Więcej informacji

WebCert

Analizy witryn biznesowych

Więcej informacji

Nadchodzi era Zarządzania przez Indywidualizację (ZAPI) – nowe generacje wchodzące na rynek pracy wymuszają, aby na każdego pracownika patrzeć jak na oryginalną, unikalną jednostkę. Wymagają bycia szanowanym i rozwijanym w zgodzie ze sobą. My wiemy, jak to zrobić i uczymy organizacje, jak zaspokajać podświadome potrzeby obecnych i przyszłych generacji pracowników.

Nadal słyszymy, że to, co oferujemy, to utopia ― niemożliwe do wdrożenia w „tej czy innej” organizacji. Ale na szczęście coraz rzadziej. Obserwujemy, że chęć współpracy rośnie wprost proporcjonalnie do problemów, z jakimi borykają się nasi klienci. Czas szkoleń się kończy, coraz więcej firm poszukuje alternatywnych rozwiązań (nie, blended learning nie jest prawdziwą alternatywą dla szkoleń). Zawsze będziemy dbali o to, aby to, co robimy, dawało nam satysfakcję i poczucie sprawczości, a nie było pracą dla samej pracy. Jeżeli chcesz współtworzyć nasz zespół, dowiedz się, jak to zrobić.

Rozwój

Rozwijamy indywidualnie pracowników, menedżerów, zespoły i całe organizacje. Wykorzystując ich naturalny potencjał, w zgodzie z ich potrzebami, aby efekt był długotrwały.

Motywacja

Diagnozujemy motywację wewnętrzną wykorzystując narzędzia psychometryczne. Motywacja nigdy nie jest celem samym w sobie, pojawia się przy okazji tego, co robimy.

Procesy

Usprawniamy procesy, wspieramy menadżerów, wprowadzamy trwałe zmiany. A cel zawsze jest ten sam – aby nasi Klienci szybciej i skuteczniej osiągali swoje cele biznesowe.

MARKA ONLINE

Facebook

LinkedIn

Biuro prasowe

Webinary

LOKALIZACJA

KONTAKT Z MARKĄ

Kontakt z marką

ZNAJDŹ ORGANIZATORA

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przesyłając tę opinię akceptujesz naszą Politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez administratora witryny: Ranking.expert sp. z o.o., ul. Hoża 29, 00-521 Warszawa.

Marka HR