Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp. j.

Edukator

DANE TELEADRESOWE


Adres

ul. Grzybowska 2/34, 00-131 Warszawa

GPS

52.237574820737, 21.002773423235


GODZINY PRACY

Poniedziałek

8:00 – 16:00

Wtorek

8:00 – 16:00

Środa

8:00 – 16:00

Czwartek

8:00 – 16:00

Piątek

8:00 – 16:00

Sobota

Zamknięte

Niedziela

Zamknięte

POLECAMY TWOJEJ UWADZE


Szkolenia Express

Starannie wybrane szkolenia

Więcej informacji

HRtab

Społeczność HR online

Więcej informacji

WebCert

Analizy witryn biznesowych

Więcej informacji

Spółka Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp.  j. powstała w roku 2016. Celem, który przyświecał wspólnikom przy zakładaniu Praktycznych Szkoleń, było stworzenie firmy szkoleniowej, którą charakteryzuje przede wszystkim praktyczne podejście do omawianych tematów i w ten sposób dostarczenie słuchaczom narzędzi do rozwiązywania ich problemów w ramach prowadzonej działalności czy wykonywanej pracy.

Nasi wykładowcy to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, dlatego podczas naszych szkoleń, prezentujemy nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz przede wszystkim praktyczne podejście do omawianych zagadnień. Jako firma szkoleniowa, ogromny nacisk kładziemy na zaangażowanie w prowadzone szkolenie. Jakość każdego szkolenia jest dla nas priorytetem. Zależy nam na tym, aby podczas spotkań każdy z uczestników czuł się swobodnie, mógł w nich aktywnie uczestniczyć oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Cyklicznie organizujemy otwarte szkolenia dla pracodawców, które wprowadzają w tematykę kadrowo-płacową. Obejmują one zagadnienia planowania i rozliczania czasu pracy, prowadzenia dokumentacji pracowniczej oraz naliczania wynagrodzeń. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych szkoleniowców zgłębia omawianą problematykę zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

Wyjaśniamy wszelkie zawiłości i niejasności prawne. Prezentujemy najnowszą wiedzę, która bazuje na orzecznictwie sądowym oraz stanowiskach organów urzędowych i administracyjnych. Omawiamy kwestie, które są kluczowe w procesach związanych z zatrudnianiem pracowników. Dużą wagę przykładamy do prawa pracy, w tym:

  • rozliczania godzin nadliczbowych,
  • zawierania umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenia i elektronizacji dokumentacji pracowniczej,
  • RODO w kadrach i płacach.

Tematyka szkoleń traktuje o ubezpieczeniach społecznych, podatkach, a także rekrutacji pracowników i naliczaniu wynagrodzeń. Zapraszamy na szkolenia zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w branży kadrowo-płacowej, jak i bardziej zaawansowanych pracowników działu HR.

MARKA ONLINE

Facebook

LinkedIn

YouTube

Szybki kontakt

Webinary

LOKALIZACJA

KONTAKT Z MARKĄ

Kontakt z marką

ZNAJDŹ ORGANIZATORA

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przesyłając tę opinię akceptujesz naszą Politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez administratora witryny: Ranking.expert sp. z o.o., ul. Hoża 29, 00-521 Warszawa.

Marka HR