Platforma Carrotspot

Platforma

DANE TELEADRESOWE


Adres

ul. Marszałkowska 55/73, 00-676 Warszawa

GPS

52.223734320006, 21.015258770364


GODZINY PRACY

Poniedziałek

8:00 – 16:00

Wtorek

8:00 – 16:00

Środa

8:00 – 16:00

Czwartek

8:00 – 16:00

Piątek

8:00 – 16:00

Sobota

Zamknięte

Niedziela

Zamknięte

POLECAMY TWOJEJ UWADZE


Szkolenia Express

Starannie wybrane szkolenia

Więcej informacji

HRtab

Społeczność HR online

Więcej informacji

WebCert

Analizy witryn biznesowych

Więcej informacji

System kafeteryjny Carrotspot to modułowa platforma do zarządzania w HR. Carrotspot zostało docenione m.in. w konkursach HR-owych i start-upowych.

Otrzymaliśmy główną nagrodę dla najbardziej innowacyjnego start-upu podczas Corporate Demo Day HR Tech & Future Workplace, znaleźliśmy się w gronie finalistów konkursu UPC Think Big: Grow Smarter, a także otrzymaliśmy certyfikat Seal of Excellence od Komisji Europejskiej dla projektu Human centric BI and AI solution for HR management.

 

 

Kompletne narzędzie do zarządzania procesami w HR i kadrach

Carrotspot jest wygodnym narzędziem do zarządzania procesami: od obsługi abonamentów, przez kafeterię benefitów, tworzenie programów motywacyjnych, po szczegółowe analizy. Platforma pozwala także zarządzać ZFŚS, tworzyć ankiety i kwestionariusze, wyznaczać i monitorować cele stanowiskowe i rozwojowe.

Modułowa budowa

W Carrotspot wybierasz tylko te moduły, które faktycznie są potrzebne w Twojej organizacji i które rzeczywiście wesprą Twój dział HR, kadry, managerów i pracowników. I tylko za te zapłacisz! Każdy z modułów można, rzecz jasna, dopasować do konkretnych oczekiwań – nasz zespół pomoże nie tylko w wyborze, ale i w customizacji.

Elastyczny cennik

Cennik Carrotspot jest równie elastyczny jak sposób zestawiania naszych modułów, możesz zatem swobodnie dopasować platformę Carrotspot nie tylko do potrzeb, ale i do budżetu. Na każdym etapie współpracy możesz także zmodyfikować zakres funkcjonalności Twojego Carrotspota i dodać kolejne moduły. Dowolność i Wybór to drugie imię naszej Marchewki!

Motywacja zespołów i podnoszenie wydajności

Marchewkowa motywacja to system naczyń połączonych tworzący pełny ekosystem firmy. Dzięki skutecznym programom motywacyjnym podniesiesz efektywność, zmniejszysz rotację, poprawisz dobrostan. Nasze metody sprawdzają się u małych i u dużych – z dumą przyznajemy, że zostały opracowane we współpracy z psychologami i specjalistami od motywacji i dlatego naprawdę robią różnicę.

MARKA ONLINE

Facebook

LinkedIn

YouTube

Newsletter

LOKALIZACJA

KONTAKT Z MARKĄ

Kontakt z marką

ZNAJDŹ ORGANIZATORA

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przesyłając tę opinię akceptujesz naszą Politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez administratora witryny: Ranking.expert sp. z o.o., ul. Hoża 29, 00-521 Warszawa.

Marka HR