ManpowerGroup sp. z o.o.

Agencja

DANE TELEADRESOWE


Adres

ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa

GPS

52.230350589276, 20.981422439218

Oddziały w Polsce

70

Oferty pracy


GODZINY PRACY

Poniedziałek

8:00 – 16:00

Wtorek

8:00 – 16:00

Środa

8:00 – 16:00

Czwartek

8:00 – 16:00

Piątek

8:00 – 16:00

Sobota

Zamknięte

Niedziela

Zamknięte

POLECAMY TWOJEJ UWADZE


Szkolenia Express

Starannie wybrane szkolenia

Więcej informacji

HRtab

Społeczność HR online

Więcej informacji

WebCert

Analizy witryn biznesowych

Więcej informacji

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej.

Manpower to marka będąca częścią ManpowerGroup. Jest światowym liderem rozwiązań w zakresie rekrutacji stałej i pracy tymczasowej – tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać ich konkurencyjność. Firma od ponad dwudziestu lat dostarcza tysiącom klientów nad Wisłą pełen wachlarz rozwiązań HR, oferując zarówno jednorazowe rekrutacje, jak również wsparcie w opracowaniu i realizacji strategii personalnej. Usługi Manpower w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Manpower w Polsce działa poprzez sieć 70 agencji w całym kraju.

W Erze Człowieka potencjał ludzki staje się siłą napędową wzrostu gospodarczego a talent wyznacznikiem konkurencyjności firm. Dzięki silnej i zaufanej marce, Manpower w Polsce skutecznie przyciąga kandydatów gwarantując klientom szybki dostęp do pracowników jakich potrzebują.

 

 

Manpower umożliwia owocną współpracę pomiędzy organizacjami i talentami: podnosi konkurencyjność swoich klientów i zwiększa potencjał kandydatów tworząc innowacyjne, efektywne rozwiązania, dzięki którym mogą oni zrealizować swoje cele osiągając więcej niż oczekiwali i odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Manpower jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej.

Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług rekrutacyjnych zapewnia firmom niezbędną elastyczność. W oparciu o zaufaną markę i wieloletnią wiedzę ekspercką, Manpower zbudował bazę talentów, aby zapewnić Klientom, jeszcze szybszy dostęp do poszukiwanych pracowników. Firma podnosi konkurencyjność Pracodawców i zwiększa potencjał Kandydatów tworząc dla nich innowacyjne, efektywne rozwiązania HR, dzięki którym mogą oni zrealizować swoje cele osiągając więcej niż oczekiwali i odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

MARKA ONLINE

LinkedIn

Twitter

YouTube

Praca za granicą

Biuro prasowe

Webinary

Podkasty

LOKALIZACJA

KONTAKT Z MARKĄ

Kontakt z marką

ZNAJDŹ ORGANIZATORA

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przesyłając tę opinię akceptujesz naszą Politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez administratora witryny: Ranking.expert sp. z o.o., ul. Hoża 29, 00-521 Warszawa.

Marka HR