British Centre sp. z o.o.

Edukator

DANE TELEADRESOWE


Adres

al. Kościuszki 93, 90-436 Łódź

GPS

51.759548148168, 19.455576190134


GODZINY PRACY

Poniedziałek

8:00 – 16:00

Wtorek

8:00 – 16:00

Środa

8:00 – 16:00

Czwartek

8:00 – 16:00

Piątek

8:00 – 16:00

Sobota

Zamknięte

Niedziela

Zamknięte

POLECAMY TWOJEJ UWADZE


Szkolenia Express

Starannie wybrane szkolenia

Więcej informacji

HRtab

Społeczność HR online

Więcej informacji

WebCert

Analizy witryn biznesowych

Więcej informacji

British Centre to istniejąca od 1993 firma szkoleniowo-doradcza zajmująca się głównie prowadzeniem otwartych kursów i szkoleń językowych dla klientów indywidualnych oraz zamkniętych kursów i szkoleń językowych na zlecenie firm i instytucji, audytów językowych indywidualnych i korporacyjnych, a także przeprowadzaniem egzaminów międzynarodowych.

Uważamy, że ludzie są największą wartością każdej organizacji. Ogromną wagę przywiązujemy do tego, aby programy rozwojowe, które realizujemy dla naszych Klientów, przynosiły wymierne efekty zarówno firmie jak i uczestnikom .

Doradztwo strategiczne

Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonych modeli biznesowych. Wspólnie z Klientami  przechodzimy przez proces budowania lub redefiniowania strategii firmy. Analizujemy otoczenie  wewnętrzne i zewnętrzne. Definiujemy cele w różnych horyzontach czasowych dla poszczególnych obszarów biznesowych. Przygotowujemy plany działania dla poszczególnych komórek organizacji.

Doradztwo w zakresie polityki handlowej

Przeprowadzamy audyt polityki handlowej w ustalonym z Klientem zakresie. Opracowujemy analizy rynku i potencjału sprzedażowego służb handlowych. Sprawdzamy procedury i funkcjonujące rozwiązania. Po przeprowadzaniu etapu analizy stanu obecnego  rekomendujemy zmiany w wybranych obszarach . Wspieramy procesy rozwojowe zespołów sprzedażowych poprzez  przygotowanie programów szkoleniowych i coachingowych.

Uważamy, że tylko firmy posiadające jasno zdefiniowaną strategię i plany jej realizacji odnoszą w dzisiejszych czasach trwały sukces.

Za obszar szkoleń dla biznesu i usługi doradztwa odpowiada Marek Składowski – trener biznesu i certyfikowany coach ICC – od 1997 roku na rynku usług edukacyjnych i szkoleniowych, menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem pracy na wyższych stanowiskach zarządczych w spółkach prawa handlowego krajowych i zagranicznych.

Aktualny wykaz szkoleń otwartych i usług doradczych znajdziecie Państwo także w Bazie Usług Rozwojowych PARP.

Zapraszamy do kontaktu: 601 337 222 lub bc1@british-centre.pl.

MARKA ONLINE

YouTube

LOKALIZACJA

KONTAKT Z MARKĄ

Kontakt z marką

ZNAJDŹ ORGANIZATORA

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przesyłając tę opinię akceptujesz naszą Politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez administratora witryny: Ranking.expert sp. z o.o., ul. Hoża 29, 00-521 Warszawa.

Marka HR