Kontakt

HR w mediach społecznościowych?

Zajrzyj na dedykowany branży HR spotab: HRtab

Czekamy na Twoje pytania!

Zapraszamy Państwa do kontaktu online. Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub bezpośredni kontakt z administratorem, dni robocze, 9:00-17:00. Na wiadomości odpowiadamy w ciągu 30-60 minut.

Kontakt
+48

NAJPOPULARNIEJSZE PYTANIA


Jak mogę dodać rekord ofertowy z opisem i logo?

W celu dodania pełnego rekordu ofertowego musisz wykupić jeden z trzech pakietów ofertowych, które są dostępne w Biznes Market. Wykupienie pakietu jest równoznaczne z utworzeniem konta w Marka HR oraz uzyskaniem określonych uprawnień. Należy jednak pamiętać, że jedna jednostka organizacyjna (np. odział), to jeden rekord ofertowy. Jedynie Pakiet ofertowy PRO daje możliwość publikowania nieograniczonej liczby rekordów, a z kolei Pakiet ofertowy VIP pozwala na opublikowanie maksymalnie trzech rekordów.

Co oznacza 12 propagacji w ciągu roku?

W zależności od pakietu ofertowego zapewniamy określoną liczbę automatycznych propagacji każdego rekordu. Po jego dodaniu nasz robot społecznościowy zamieszcza informację o jego dodaniu w 5. mediach społecznościowych serwisu Marka HR: na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Telegramie (kanał informacyjny) oraz w RSS. W celu zwiększenia widoczności tych postów robot społecznościowy repostuje je w zależności od wybranego pakietu ofertowego, co 3 miesiące, co 2 miesiące lub co miesiąc.

Czy mogę zamówić pakiet ofertowy na 2 lata z gwarancją ceny?

Wszystkie pakiety są oferowane w modelu subskrypcyjnym (automatyczne odnowienie co 12 miesięcy), ale też są objęte gwarancją ceny, która pozostanie niezmieniona w przypadku zachowania ciągłości subskrypcji. Wyjątkiem są tutaj pakiety i projekty propagacyjne, takie jak np. Projekt HR7 lub Projekt HR PR. W ramach takich projektów wybrane pakiety w Marka HR są oferowane jako cześć składowa danego pakietu lub projektu, a regulaminami nadrzędnymi są regulaminy zewnętrzne, które nie gwarantują m.in. stałej ceny.

Ranking.expert sp. z o.o.

ADMINISTRATOR SERWISU

Poszukujesz ofert dla działu HR?

HR Express

Zapraszamy do HR Express. Rekomendowane oferty dla rynku pracy

Marka HR